Pierwsza – wiarygodność


I.

Ubezpieczenie ma być jak najlepsze, a składka jak najniższa – to jest oczywiste. Do tego przyjęliśmy na siebie jeszcze takie zobowiązanie, że zawsze przejrzyście i jasno wyjaśnimy powody wyróżnienia lub wskazania jako ta najlepsza jednej z umów. Korzystamy z własnego porównania ofert wielu towarzystw, które powstaje w rezultacie szczegółowego przyjrzenia się każdemu fragmentowi umowy i drobiazgowej oceny treści wszystkich paragrafów pod kątem ograniczeń ochrony i ryzyka powstania nieporozumień z ubezpieczycielem po szkodzie. Ta praca wymaga wiedzy i sporo czasu, ale jest potrzebna, ponieważ to nie składka gwarantuje pełne odszkodowanie, lecz dobra umowa.

Druga – indywidualizm


II.

Największe banki udostępniają usługę private banking, gdzie private oznacza możliwość umówienia się ze swoim opiekunem i doradcą w dogodnym dla siebie miejscu i czasie. Jednak banki w taki sposób obsługują tylko swoich najzamożniejszych klientów – najczęściej warunkiem jest posiadanie na koncie przynajmniej 200 tysięcy płynnych oszczędności. My taką propozycję składamy każdemu, bez stawiania jakichkolwiek warunków.

Przedostatnia – prawość


III.

Działamy z poszanowaniem prawa i obowiązujących przepisów. Przestrzegamy zasad etyki i dochowujemy tajemnicy zawodowej. W tych obszarach nie negocjujemy i nie godzimy się na żaden kompromis.

Ostatnia – wzajemność


IV.

Dążymy do tego, aby wyróżniała nas dociekliwość i pogłębione spojrzenie na problem. Staramy się sprostać roli przewodnika po świecie ubezpieczeń, o czym świadczą zakładki tematyczne tej e-strony z obszernym i autorskim opracowaniem najważniejszych elementów ubezpieczenia. Dzielenie się wiedzą sprawia nam przyjemność, a ponadto cenimy sobie swobodę i otwartość. To dlatego świadomie odrzucamy biznesową sztywność i formalizm. W sprawach, którymi się zajmujemy potrafimy być konkretni i praktyczni. Tacy ludzie są najbardziej pomocni, oni potrafią ułatwić wybór.

Zapraszamy Magda i Wojtek